Moderní bydlení


Ono to totiž není jen tak jednoduché, dokázat spárovat moderní dobu a funkcionalitu. Především jde o přehled a pokud člověk není přímo bytový architekt (ještě o nich bude řeč), nemůže tušit co se zrovna jaksi ve světě bytového designu odehrává. Proto vezme židli po babičce, přidá léta starý kredenc a do toho šoupne fialový koberec. Možná to vypadá zajímavě, moderní to ovšem není a už asi vůbec ne hezké na pohled. Ale pokud to někomu takto vyhovuje, nezbývá než říci, proti gustu žádný dišputát.

moderní bydlení

My se však na to díváme z jiného úhlu. My se určitě poradíme, nebo minimálně zeptáme na to co a jak. Například takový interiérový architekt Praha zcela jistě bude požadovaný přehled mít a bude vědět, co se v současnosti propaguje a co je moderní. Takže si musíme takového člověka obstarat a domluvit se s ním na spolupráci. Totiž mu musíme říci co chceme v bytě předělat, nebo jak jej prostě chceme zařídit. Zda v tom a v tom stylu, nebo to necháme na nápadu a vůli dotyčného architekta. V tomto případě on připraví několik vlastních nápadů a návrhů, které vám předloží. Ano, mohou bát i ve virtuální realitě, tedy ve 3D, jak jsme si zvykli říkat.

moderní bydlení

Vy se pak můžete podívat na to co se vám bude nejvíce líbit a samozřejmě, že můžete mít připomínky. To znamená podat námitku proti tomu či onomu a pan architekt to upraví a předělá, a to bude dělat tak dlouho, až budete spokojeni a bude to vypadat podle vás. Je samozřejmostí, že musí byt předtím navštívit. Už zde bude přibližně zjišťovat vaše představy, návrhy a nápady, pokud ovšem nějaké mít budete. V každém případě máte vždy konečné slovo. To vám nikdo nikdy vzít nemůže a ani to nemá v úmyslu. Když pak spolupráci s panem architektem dokončíte, musí být výsledkem byt přímo šitý pro vás na tělo. A pokud jste pak oba spokojeni, je vidět, že to byla dobrá spolupráce.