Skříně a kuchyně na míru


Potřebujete do vašeho bydlení velký prostor pro vaše oblečení? Nechcete klasické skříně? Co takhle skříň na míru? Je to moderní způsob, jak využít prostor v dané místnosti a skříň vám bude do místnosti sedět přesně na míru. Stránka STEN nabízí výrobu vestavěných skříní přímo na míru. Používají vysoce kvalitní materiály a mají smysl pro detail a eleganci. Firma si vyslechne vaše požadavky a sestaví vestavěnou skříň na míru, která bude zapadat https://slovnik.czin.eu/anglicky/%3Fslovo%3Dzapadat do vašeho interiéru, bez ohledu na jeho složitost. Pracovníci navrhnou precizní 3D návrh, který bude obsahovat přesné měření prostoru a cenový rozpočet.

šatník

Cenovou nabídku firma samozřejmě sestaví vzhledem k vašim potřebám a představám. Proč si zvolit společnost STEN? Má dlouholetou zkušenost a již 15 let vyrábí nejen skříně na míru, ale i jiný nábytek. Pracovníci této firmy používají na nábytek jedině materiály té nejvyšší kvality a montáže provádějí díky dlouholeté praxi a dlouholetým zkušenostem. Ke každému zákazníkovi přistupují jednotlivě a berou ohledy na jeho potřeby a požadavky. Garantují nízké ceny – slibují cenovou nabídku až o 5% nižší, než by byla cena jakékoliv jiné nabídky ve stejné kvalitě. Mimo vestavěné skříně na míru vyrábí firma STEN i kuchyně na míru.

vestavěný šatník

Na stránkách naleznete všechny jejich nabídky i s fotogalerií. Můžete si i vybrat z dostupných materiálů, které najdete v nabídce “Materiály” v menu na stránkách nahoře. Nechybí ani kolonka “O firmě”, kde si můžete přečíst informace a dozvědět se něco víc o společnosti STEN. V dolní části stránky najdete také recenze jednotlivých zákazníků. Společnost má sídlo na Praze 3 v ulici Seifrtova, kde mají i vzorkovou prodejnu, mají zde otevřeno od pondělí do pátku. Pokud byste měli zájem či jakýkoliv dotaz, obraťte se na kontakt 222 541 223 nebo 739 126 464. Na tomto čísle také lze rezervovat schůzky.