Rady pro muže


I pánové někdy mají takové choulostivé problémy, o kterých se stydí mluvit. Někdy pánové potřebují také oddálit ejakulaci. Oddálení ejakulace není tak úplně snadné, jak si třeba mnoho lidí myslí a jak si myslí hlavně ženy, protože když jsem se takhle ptala třeba kamarádek, tak mi řekly, že vůbec neví, jak by postupovali, kdyby jejich muž chtěl oddálit ejakulaci. Oddálení ejakulace není tak úplně jednoduchý problém, jak si třeba ženy anebo pánové myslí. Pánové si myslí, že když třeba budou při milostných hrách myslet na něco nenormálního a divného či vtipného, tak se jednoduše oddálí ejakulace, jenomže tohle není tak úplně na sto procent pravda.

Pánové vždycky chtějí být na vrcholu.

Samozřejmě, že výjimky jsou, že některým mužům právě tohle pomůže a že se jim oddali ejakulace, když budou myslet na něco vtipného anebo na něco smutného, jenomže ne vždycky to pomůže. Někdy pánové potřebují mít také určité věci, které by jim pomohly oddálit ejakulaci. Myslím si, že pánové by také v první řadě měli navštívit lékaře, který jim poradí. Někdy pravé může být problém úplně jednoduchý a lehce se vyřeší. Někdy to může být více závažné. Proto by nebylo na škodu, kdyby třeba také pánové se zeptali v lékárně anebo třeba nějakého specialisty, můžete se klidně zeptat i třeba partnerky.

Někdy jsou pánové bezradní.

Třeba partnerka také bude vidět, co s tím anebo třeba také nějakého studenta posledního očníku střední zdravotnické školy. Opravdu se nestyďte, není to tak úplně tragický problém, jak si třeba mnoho mužů myslí. Navíc existují také léky na podporu erekce anebo také oddálení ejakulace, například třeba viagra anebo také oral jelly sildenafil. A je toho opravdu hodně. Tady opravdu záleží zase jenom na vás, čemu vy dáte přednost, anebo co se vám bude nejvíce hodit? Zkuste se také domluvit s partnerkou. Třeba můžete navštívit nějaké kurzy, kde se budete k sobě chovat hezky a muži zjistí, že letmé doteky přítelkyně jim vyléčí jejich poruchu erekce anebo také oddálí ejakulaci.