Peníze na bydlení


A podle mého názoru je opravdu už hodně lidí, kteří stále přemýšlí, jestli zůstat bydlet v nájmu a nebo dokonce u rodičů a nebo mít nějaké společné bydlení a nebo si zažádat o nějakou hypotéku. Já jsem dříve také bydlela, samozřejmě s rodiči, jako úplně každý, protože jsem na to neměla peníze a navíc jsem byla opravdu takový mamánek, že se mi ani z domu nechtělo. Nakonec jsem do nájmu šla s přítelem, až když mi bylo třicet jedna let. Ani nevíte, jaké to bylo úplné haló u nás doma, že jsem se konečně poprvé odstěhovala od svých rodičů a přistihla jsem pupeční šňůru.

Také chci hypotéku.

Jenomže to bylo hlavně kvůli tomu, že jsem si nemohla dlouhou dobu najít partnera, se kterým bych vydržela dlouho, protože mě vždycky každý partner povedl a opustil. Takže nyní jsem ráda, že už konečně bydlíme přesně půl roku v našem novém bytě. Jsme v nájmu, ale to se mi nějak také přestává líbit. S partnerem jsme se dohodli, že budeme za dva roky plánovat rodinu, ale že bych také chtěla už mít rodinu ve svém vlastním bytě nebo domě, což bude samozřejmě na hypotéku.

Peníze na domeček.

Oba dva máme opravdu skvělé platy, nemáme žádné půjčky, vůbec jsme zadlužení a žijeme opravdu skvělý a spořádaný život. Takže také s partnerem si myslíme, že nějakou hypotéku dostaneme úplně snadno. Nebo vy byste si to nemysleli? Moje máma nám doporučila nebankovní hypotéku bez registru hypotekybezregistru.cz. Protože její sestřenice měla také nebankovní hypotéku bez registru, se kterou byla více než na sto procent spokojená. Prý to má opravdu férové jednání. Nemá to žádné skryté háčky a poplatky, takže pokud bychom my s partnerem prý chtěli nějakou kvalitní hypotéku, že máme v bance žádat nebankovní hypotéku bez registru. Takže s partnerem jsme dali na máminu sestřenici a jsme rádi, že nebankovní hypotéka bez registru nám opravdu vyšla. Opravdu se nebojte hypotéky.