Odpočinek na horách


Nějaká větší pohoří máme jen čtvery. Šumavu, Krkonoše, Jeseníky a Beskydy. Všude je hezky a všude jsou hezká zákoutí. My se nyní podíváme do Jeseníků, které jsou proslavené Pradědem, tedy horou, na které je nejvyšší bod v naší zemi. Mimo něj je zde samozřejmě ještě více zajímavostí a přírodních krás. Kdo neviděl lázně hodně zaváhal. Takové se hned tak nevidí. Z města Jeseník vás sem za dvacet korun vyveze autobus, auta sem nesmí. Jistěže jsou tu zase výjimky jako všude, ale to je jen na vyložení kufrů.

horská krajina

Když se zde pokocháte, můžete navštívit nedaleké jeskyně, je tu k vidění elektrárna nebo menší lázně Karlova studánka. Prostě, za jeden den to nestihnete všechno, vlastně dáte zhruba tak jednu desetinku, a to ještě když budete spěchat a budete celý den na nohou. Což je drobátko zbytečné. Na prohlídku Jeseníků si udělejte raději více času, abyste nemuseli spěchat a kochat se tou krásou. Což vlastně znamená, že byste měli také někde bydlet. Protože odpočinek po namáhavém dni je velmi důležitý. Jste-li méně nároční, můžete volit kemp, ale chcete-li bydlet se vším komfortem, máte zde možnost například apartmány v Horním Václavově.

Jeseníky s Pradědem

A apartmány v Jeseníkách, to už je skutečně hodně vysoká úroveň. A navíc zde máte obrovský výběr z dalších věcí k tomu. Můžete využít workoutové hřiště, nebo použít venkovní krb a posezení u něj. Naprostou samozřejmostí jsou mini atrakce pro děti, pokud chcete přijet i s nimi. Jsou tu pro ně připraveny například houpačky, neb také senzomotorický chodník. To, že jsou apartmány vybaveny tím nejkvalitnějším příslušenstvím snad ani nemá cenu psát. Je zde špičkový televizor, vybavená kuchyň a kdybyste se náhodou nudili, je v každém apartmánu připraveno několik stolních deskových her. Wifi je také naprostou samozřejmostí.

Nuže, neváhejte a objednejte si pobyt dříve, než bude pozdě.