Noste co chcete

Potřebujete si odpočinout od podprsenky, protože je nenosíte ráda? Kvůli tlaku společnosti ji ale nosíte, i když trpíte například na opruzeniny v letním počasí? Máte dvě možnosti – změnit podprsenku a nebo chodit bez ní bez ohledu na to, co si o vás pomyslí ostatní. Mnoho žen má totiž špatnou velikost podprsenky, což má vliv nejen na zdraví, ale také na vzhled. Kvůli nošení špatné podprsenky trpí ramena, prsa i záda. Změnit to můžete jedině tak že si zajedete do specializovaného obchodu s prádlem, kde najdete zkušené první prodavačky, které jsou schopné vám s výběrem prádla poradit. Správná velikost podprsenky totiž znamená, že vám prsa hezky podrží, nebude nikde odstávat ani se nikam zařezávat.

sexy žena

Neviditelná podprsenka je skvělým řešením, které vám může pomoct v boji se špatnými podprsenkami. Funguje opravdu velice jednoduše. Nemá zapínání, nemá ramínka, skvěle přilne k tělu, takže ji můžete nosit i pod oblečení, pod které se běžná podprsenka nehodí. http://www.kurzy.cz/zpravy/436163-pracovat-z-domova-neumi-kazdy-pro-koho-se-homeworking-nehodi/ Typicky jde o různé halenky a topy bez ramínek, o průhledné oblečení nebo třeba o šaty s korzetem. Tato podprsenka je ideální pro ženy, které by nejraději chodily zcela bez podprsenky, ale stud a reakce okolí jim to nedovolí.

barevné podprsenky

Proč nosit nebo nenosit podprsenku?
Volba toho, zda žena bude nosit podprsenku, by měla být jen na ní. Bohužel zatímco mužům se toleruje třeba i chůze po městě v trenýrkách, ženy jsou na tom hůř, a nemohou chodit ven bez podprsenky, protože “se to nesluší”. Je potřeba si uvědomit že jde jen o vaše tělo a o vaše pocity a pokud vám nošení podprsenky nevyhovuje, měly byste nosit jen to co vyhovuje vám. Pokud minimálně v létě cítíte že vám nevyhovuje ji nosit, prostě ji nenoste a nebo zvolte silikonové neviditelnou podprsenku, která nezpůsobuje ani opruzeniny a ani vás nikde nebude mačkat, a přitom vám prsa dokáže krásně podržet.