Nepostradatelné auto

Máte automobil? Pokud nemáte automobil, tak je to velice škoda. Protože já předpokládám, že v dnešní době už má opravdu každý automobil. Já si myslím, že v dnešní době je automobil velice praktický a také je potřebný. Kdysi jsem jednou četla, že ten, kdo nemá automobil, tak je to velice smutné, protože se potom musí spoléhat na autobusy anebo také na taxi. Anebo na vlak. Abych pravdu řekla, tak já automobil nemám a musím uznat, že je to velice otravné a velice nepraktické. Také jsem musela opustit své dvě zaměstnání, protože mě tam bohužel nevyhovovaly žádné vlakové, ani autobusové spoje.

Miluji cestování.

Vlak už vůbec nejel a když autobus jel, tak bych do práce musela jít o hodinu a půl dříve anebo o hodinu a čtvrt později. Což samozřejmě nevyhovuje ani jedno. Protože potom kdybych končila v práci v ten daný okamžik, tak bych zase stejně přijela domů až o hodinu a půl později, protože do té mojí vesnice žádný autobus takhle brzy a pozdě nejede. Takže jsem si řekla, že absolutně nevím, co budu dělat. Takhle, když je pěkné počasí, tak logicky to jde, že pojedu na kole anebo na elektrokoloběžce. Ale tady jde alespoň vidět, že automobil doma v rodině opravdu hodně chybí. Můj otec má automobil, jenže on dělá dvanáctky.

Auto je super.

A ještě pracuje v jiném městě, takže on opravdu nemá čas, aby on mě někam vozil. Můj přítel má to samé. Také dělá dvanáctky a pracuje v jiném městě, takže mě opravdu nemůže vozit tam a zpátky, jenom abych mohla pracovat. Takže akorát jsem si vzala takovou brigádu, kam jezdím čtyřikrát týdně a musím uznat, že i takhle to je docela náročné. Protože pokud pro mě z práce nepřijede můj partner, tak musím ještě čekat tři čtvrtě hodiny na autobus, než odjedu domů. Je to takhle zbytečné, takže jsem si řekla, že nastal čas, abych si udělala řidičský průkaz na automobil, který je velice praktický a já ho doporučuji všem.