Krásná láska


Láska hýbe svÄ›tem. Já si myslím, že kdyby nebylo lásky, že by svÄ›t byl o nÄ›co chudší. Podle mého názoru láska tady mezi lidmi byla, je a stále bude. Opravdu si nedokáži pÅ™edstavit fakt tu skuteÄnost, že by tÅ™eba nÄ›kdo Å™ekl, že láska mu vůbec nevyhovuje a že tÅ™eba nikdy nebyl vůbec zamilovaný. Jenomže láska má více druhů, takových svých odliÅ¡ností. TÅ™eba mateÅ™ská láska nebo také láska ke kamarádovi, láska k rodiÄům nebo láska ke zvířeti, protože láska to znamená, že máte nÄ›koho moc rádi.

Zamilovanost je krásná.

V nÄ›kterých cizích jazycích vznikají dokonce různé názvy. Proto když nÄ›koho milujete, tÅ™eba když milujete partnera nebo když milujete své dítÄ› a nebo milujete svého rodiÄe, tohle je úplnÄ› jedno. KaždopádnÄ› láska tady je a mÄ›la by tady stále být. Protože zamilovanost je opravdu krásná vÄ›c, ale také hlavnÄ› musíte pÅ™emýšlet a myslet na to, že láska také obÄas nÄ›kdy bolí a není to jenom nÄ›kdy, ale je to docela Äasto. Já jsem bolestivou lásku zažila už dvakrát a také je potom velice smutné, tÅ™eba když je nÄ›jaká láska a ta je neopÄ›tovaná.

Momentálně jsem krásně zamilovaná.

Tohle se mi také stalo už několikrát a řeknu vám, že to opravdu velice nepříjemné, protože neopětovaná láska je velice smutná a opravdu to nikomu nepřeji. Opravdu nechci, aby zase někdo byl z toho nešťastný, že je třeba neopětovaná láska. Opravdu hodně to bolí, mě samotnou vždycky opravdu zaráží to, že někteří lidé, že mohou být i zlí že třeba jsou zamilovaní, ale stále potom třeba někoho podvádí a nebo si třeba najdou někde bokovku, že si třeba žena najde nějakého milence a nebo že si třeba muž někde najde milenku. Tohle absolutně nechápu a nikdy tohle nepochopím. Protože jsem si řekla, že láska má být oboustranná a také hlavně dobrovolná. A jak jste na tom s láskou vy poznali? Měli jste lásku nebeskou nebo lásku na první pohled a nebo dokonce lásku, která byla neopětovaná?