Když se člověk zamiluje do šéfa…


Je jasné, že ÄlovÄ›k si pÅ™eje mít dobré vztahy a to zejména, co se týká práce. NÄ›kdy to ale může zajít až tak daleko, že to dopadne tak, že se zamilujete do svého šéfa. Pokud se nÄ›co takového stane, může to být problém. Může, ale nemusí. NÄ›co takového hodnÄ› záleží na situaci.

To, že se zamilujete do svého šéfa, se rozhodně stát může. Bude na vás, jestli si něco takového necháte sami pro sebe nebo se s tím někomu svěříte. Pokud byste se rozhodli, že se s tím někomu svěříte, bylo by dobré to říct někomu mimo vaši práci, aby se to zejména zde nedozvěděli a to proto, že by se velmi rychle mohlo stát, že se to váš šéf dozví.

Zejména na pracovišti si lidé dělají z mnohých situací legraci a mnohdy se to právě dostane až k hlavním, kteří se tomu kolikrát také zasmějí, ale jsou věci, které je vhodné na některých místech neřešit, pokud nechcete, aby se to k nim dostalo.

píšící muž

Když se ÄlovÄ›k do nÄ›koho zamiluje, musí sám zvážit, jestli si to nechá pro sebe nebo s tím bude nÄ›co dÄ›lat a například dotyÄné osobÄ› to Å™ekne.

Pokud se ale nÄ›kdo zamiluje do šéfa, kolikrát mu to neÅ™ekne, protože se bojí, že by pÅ™iÅ¡el o své pracovní místo. NÄ›co takového ale nebývá důvodem, proÄ by vás váš šéf vyhodil z práce.

Každý z nás se může zamilovat. To, do koho se zamilujeme, se ale dá už velmi těžko ovlivnit.

sedící muž

UrÄitÄ› je menší problém, pokud se ÄlovÄ›k zamiluje do kolegy, než do šéfa. Kdykoliv se ale stane, že se ÄlovÄ›k zamiluje, rozhodnÄ› to na daném ÄlovÄ›ku poznáte. Zamilovaný ÄlovÄ›k se mnohdy chová jinak, než normálnÄ›.

Jestliže se vám stane, že se zamilujete do šéfa, měli byste opravdu zvážit, jestli jít s pravdou ven. Je dost možné, že se to velmi brzy dozví všichni v dané firmě a ne všichni se smíří s tím, že si o nich někdo něco povídá.

Jsou vÄ›ci, které musí ÄlovÄ›k dostateÄnÄ› promyslet, aby toho nelitoval. NÄ›kdy zamilování po Äase pÅ™ejde, ale nÄ›kdy může pÅ™etrvat.