Jak si představit erotické boty


Jak si vy osobně představujete erotické boty, navozující vzrušení a chuť na milování? Jak by měla vypadat obuv, která s vámi při prvním pohledu zacloumá a v oblasti žaludku se vám začne rozlévat příjemné teplo, co plynule přejde v mrazení v zádech?

Nulový úhel mezi nártem a lýtkem

Obuje-li si dívka gumové galoše, budete mít dojem, že se snad chystá obrývat záhon s petrželí. Nazouvá-li balerínky nebo tenisky, dojde vám, že má spadeno vyrazit do města na nákup nebo si jde zaběhat. Ale jakmile vyprostí z botníku model, co zvedne patu do výšky a protáhne nárt do jedné roviny s lýtkem, bude to pro vás jasná erotická výzva.

dívka v sexy botách

Prsty a pata

Ještě větší vzrušení nastává v okamžiku, kdy boty na podpatku dají vyniknout i nožní klenbě, prstům a svůdné úzké eliptické patě. Pak to není obuv, ale spíše pozvánka do ložnice.

Boty do postele

Boty do postele nepatří, to se již dovídají malé děti, které se před vstupem na své lůžko vyzouvají, ovšem toto je něco úplně jiného. Erotické boty nejsou určeny pro chůzi po zabahněné silnici a nepočítáme s tím, že se po procházce parkem s nimi vrhneme do peřin, jsou to speciálně zhotovené pomůcky pro navození toho nejkrásnějšího erotického zážitku v životě. Víte, co dělají s muži krásné ženské nohy, a zvláště pak mají-li možnost svou dívku snů vzít do náručí, přenést ji v botách do postele a teprve tam ji začít vyzouvat?

bota na bosé noze

Zouvání bot je nepopsatelným zážitkem pro oba partnery, zatímco muž pomalu rozepíná přezky či zip a postupně jazykem přejíždí po lýtku a nártu až k patě a prstům, a vnímá spolu s tím i vzrušující vůni bosých chodidel, dívka příjemně vrní a užívá si blaženou rozkoš z jedinečného okamžiku.

Nejsou vhodné pro dlouhodobé nošení

Erotická obuv je skvělým doplňkem sexuálního prožitku, ale není ideální pro dlouhodobé chození. Vysoké podpatky přetěžují páteř a mění těžiště těla, proto si pro každodenní chůzi do práce či do školy obouvejte ty zmíněné tenisky nebo balerínky a těšte se, až nastane večer, kdy nazujete to, co z vás udělá fantastickou kočku.