Co udělat pro zdravé zuby?


Péče o zuby je daleko levnější než si nechat zuby opravovat u lékaře. Zkuste si spočítat, kolik peněz vás budou stát přípravky k péči o ně. Zubní kartách, nit, mezizubní Karásek a ústní voda, a k tomu dvakrát ročně návštěv dentální hygieny. To je naprostý základ. A teď si spočítejte, kolik stojí třeba vrtání kazu a nová korunka. Bude to daleko víc. Každá zubní ordinace má jinak zpoplatněné zákroky, ale všude budete platit alespoň něco. Dnes je zubařů velký nedostatek, a pokud se k nějakému dostanete, je to pomalu zázrak. Nelze tak očekávat, že případné zákroky nebudete platit. Proto je lepší se věnovat prevenci, protože není bolestivá, a navíc vám ušetří spoustu peněz.

zubař pracuje

Také nemáte zubaře?
Hledáte který zubař v Praze přijímá nové pacienty? Ani v hlavním městě to není lepší. Ordinace praskají ve švech napříč celou republikou. Otevřít novou ordinaci je totiž velice finančně náročné a proto se do toho čerstvě vystudovaní lékaři nehrnou. U nás ale mame ještě pár míst volných. Jsme moderní a soukromá klinika, která ale i přesto spolupracuje s pojišťovnami. Provádíme všechny druhy zákroků – od vrtání až po zubní náhrady. Najdete nás v moderně zařízené budově, kde vám všechny potíže vyšetříme a také vyřešíme.

zubař a pacient

Je potřeba pravidelně chodit na zubní hygienu, protože dentální hygienistka vaše zuby zbaví skvrn od jídla a pití, zubního kamene i plaku. Právě plak způsobuje zubní kazy, se kterými pacienti chodí nejčastěji. Problém je v tom, že kazy začínají bolet až v posledním stadiu, kdy je zub napadený téměř celý a jen málokdy se ho podaří zachránit. Proto raději choďte na prevenci, která nebolí a je levnější. Jak zubní hygienistka tak lékař vás může naučit správnou techniku čištění zubů. Díky tomu tížíte riziko vzniku zubních kazů na naprosté minimum. Starejte se o svoje zuby jak je potřeba a učte to i svoje děti.