Čistá vana

Myslím si, že pokud si lidé doma také koupí nebo od někoho pořídí nějakou vířivku, že by také měli hlavně počítat s tím, že se o vířivou vanu také musí samozřejmě pečlivě starat. Já sama o tomhle vím své. Protože když jsme si s přítelem zařizovali novou koupelnu, tak jsme chtěli mít také vířivou vanu. Jenomže přítel stále namítal, že bude také potom opravdu veliká péče o to, když budeme chtít vyčistit vířivou vanu. Já o tomhle sice vím, ale když to tak vezmu, je docela výhodné, když se místo obyčejné vany pořídíte už jenom vířivou vanu. Vždyť si to jenom představte. Musí to být opravdu tak moc příjemné. Že ani nebudete potom chtít vylézt z vany.

Pozor na vířivé vany.

Jenomže asi po půl roce jsem se tedy s přítelem dohodli, že si prostě tu vířivou vanu pořídíme. Ani nevíte, jakou jsem měla radost. Přítel sice o něco menší, protože věděl, že jednoho dne budeme muset volat instalatéra anebo profesionální čištění vířivky, ale mě to vůbec nevadilo. Dokonce jsem také příteli, řekla, že čištění vířivky si klidně zaplatím ze svého, protože opravdu si chci dopřát veliký relax. U nás v koupelně. Navíc jsou také takové vířivky, které můžete mít také doma anebo na terase. Jsou to takové kvalitní vířivé vany, které jsou skoro bezúdržbové. Ale musíte ovšem ale dát pozor hlavně na to, aby se vám nezanesly dírky ve vířivé vaně. Tohle se mi také bohužel stalo asi po roce užívání naší vířivé vany v koupelně. Ani nevíte, jak se přítel zlobil, když jsem mu řekla, že máme asi ucpané otvory ve vířivé vaně. Přítel si s tím samozřejmě nevěděl rady. I když u toho strávil asi hodinu.

Vždy čisto.

Takže přítel raději zavolal speciální firmu, která se zabývá čištěním vířivky. Musím uznat, že čištění vířivky je velice důležité. Také nám dokonce pan pracovník firmy řekl, že se musí vířivka pravidelně čistit a opečovávat. Jenomže o tomhle jsme vůbec nevěděli. Já ani přítel jsme si pořádně nepřečetli manuál k vířivé vaně. Tady se nám to alespoň nevyplatilo a vrátilo se nám to opravdu v tom nejhorším smyslu. Za opravu čištění a vířivé vany jsme je zaplatili dva tisíce korun. Sice to není moc, ale je to opravdu zbytečné, protože kdybychom se starali o naši vanu pečlivě, tak bychom tohle vůbec platit nemuseli.