Výstavbu topení v podlaze může provázet řada nepříjemností

Kdo se rozhodne provést výstavbu podlahového vytápění, musí počítat s tím, že půjde o poměrně rozsáhlou akci, která zabere nejen určitý čas, ale bude vyžadovat některá zvláštní opatření. Co tím máme na mysli? Aby instalatérská firma mohla ve svém snažení uspět, potřebuje mít k dispozici zcela vyklizený obytný prostor. Nemělo by zkrátka zůstat nic ani na podlaze, ani zavěšené na stěnách. Kdyby se cokoli pověšeného na zdi, například obrázek, uvolnilo a spadlo na zem, mohlo by to v průběhu prací poškodit pokládané potrubí či některou z armatur. Stejně tak musí zmizet vše z podlahy, protože instalatéři nebudou neustále šoupat skříněmi sem a tam, potrubí se musí položit po celé ploše a poté se tento prostor bude odlévat betonovým potěrem.

skladové kontejnery

Důkladné vyklizení prostor je tedy nutnou podmínkou k započetí stavebních prací, a nyní nastává otázka, kam s tím vším vybavením? Odnést na zahradu a zakrýt igelitovou plachtou? Někdo to může v noci ukrást a problém může nastat i s povětrnostními vlivy. Anebo vše odvézt stěhovací firmě do jejich skladu? Jenže co když je odtud dvacet kilometrů, to budete pro každou drobnost dojíždět tak daleko? Máme lepší nápad. Pronájem skladu. Co tím myslíme?

plechové skladové kontejnery

Skladový ocelový kontejner, který se s úspěchem využívá již řadu let pro přepravu zboží po moři či na souši. Kontejnery mají rozměry v půdorysu šest krát dva a půl metru a na výšku také dva a půl metru. Některé kontejnery jsou dvanáct metrů dlouhé. Toto bývá dostatečně velký objem na uložení vašich koberců, nábytku, velkých domácích spotřebičů, oblečení a dalších předmětů, které musí v době stavebních prací být umístěné mimo objekt.

Kontejnery lze pronajmout na kratší i delší čas, například i na několik měsíců, záleží vždy na dohodě s pronajímatelem. Podstatné je pro dlouhodobý i krátkodobý pronájem skladu z Prahy zajistit příjezd a parkovací místo pro nákladní auto s mobilním jeřábem, a také prostor, kam se kontejner na vašem pozemku položí.