Pořiďte si tiskárnu A3 na tisk většího formátu fotek

Líbí se vám velký formát fotografií, například horské panorama nebo pohled na mořskou lagunu s palmami? Takových fotek je na Internetu ke stažení tisíce, a mnohé jsou i k použití zdarma, respektive pro domácí účely zcela bez problémů a pro využití na webových stránkách i bez souhlasu autora. Jedna věc je ale mít fotku na počítači či velkém monitoru, a druhá věc je fotografii sledovat ve formě plakátu nebo zarámovaného obrazu na zdi. Mimochodem, kvalitní fotografie přírodních scenérií úžasně dobíjí energií a mohou působit i jako pomocník v boji proti úzkostem, depresím a mizerné náladě.

tiskárna A3

Jistě vás napadá, jak to udělat, jak vytisknout fotku nebo více fotek, co se vám líbí? Jednou z možností je nechat je vytisknout v kopírovacím centru. Pokud budete chtít tisknout jen jednu nebo dvě fotky, pak je to dobrá volba, ale co když budete chtít panoramata na zdi v pracovně, proti psacímu stolu, nebo na schodišti či na chalupě častěji měnit? Toto je celkem logický postup, prostě zatoužíte po změně prostředí, podobně jako cestujeme na dovolenou na různá místa, nehledě na to, že i v přírodě se jedna scenérie neustále mění, zatímco obrázek na zdi je statický.

tisk fotek

Pro tyto účely pak dobře poslouží větší formát tisku, například tiskárna A3. Výstupní tisk si představte jako dvě „á čtyřky“ složené k sobě, a to už je poměrně velká vypovídající plocha, vhodná pro tyto účely. Jistou možností je tisk jedné fotky rozložené do dvou formátů A3, a pokud si dáte záležet, a spojíte tapetu na zdi neznatelně, máte plakát A2, a to už je opravdu dostačující rozměr pro krásná přírodní panoramata. A bude-li fotka ve vysokém rozlišení, a dostatečně ostrá, můžete si doma dopřát opravdový, jak se říká, „gurmánský zážitek“. A že si pak můžete vytisknout tolik fotek, kolik budete chtít, a třeba je zalaminovat a dát někomu k narozeninám, a že to může být nekonečný počet různých témat, je vám jistě jasné.